Wkłady kominkowe

W naszym asortymencie znajdują się wkłady kominkowe wielu cenionych oraz znanych producentów: HAJDUK, Kratki.pl, ARYSTO, ROMOTOP, SPARTHERM, UNICO, KFD, AKOS i wielu innych.

W ofercie można znaleźć także wkłady z płaszczem wodnym oraz coraz bardziej popularne – kominki na gaz.

Wybraliśmy akurat takie produkty ze względu na wysoką jakość ich wykonania oraz trwałość zastosowanych rozwiązań technicznych. Wszystkie proponowane przez nas elementy są przeznaczone do palenia ciągłego i mają wysoką sprawność grzewczą, osiągającą nawet 90%. Posiadają drzwiczki płaskie, narożne, otwierane na bok lub unoszone.

Mamy nadzieję, że nasza oferta pozwoli Państwu na wybór wkładu kominkowego na miarę swoich potrzeb.

Wszystkie oferowane przez nas wkłady kominkowe spełniają najnowsze normy tzw. EKOPROJEKT.

Wkłady jednostronne

Takie rozwiązanie pasuje do kominków wszystkich typów kominków – w zabudowie portalowej, nowoczesnych czy też tradycyjnych. W tego typu wkładach szyba może być również unoszona, co w niektórych modelach pozwala na użytkowanie w formie otwartego kominka!

Hajduk Volcano 1Vh

Wkłady narożne

Wkłady narożne typu „L” są stosowane w kominkach narożnych. Zapewniają im efektowny wygląd powiększonego paleniska. Dzięki nim zwiększa się powierzchnia przez którą możemy obserwować płomienie ognia i poddawać się ich magicznemu urokowi, a także wytwarzanej przez nie romantycznej atmosferze.

Hajduk Volcano 2Lh

Wkłady trójstronne U-formy

Wkłady kominkowe trzystronne U-formy otwierają przed użytkownikiem niezwykłą perspektywę spoglądania na ogień. Niemalże z każdego punktu pomieszczenia można wpatrywać się w magiczną moc tańczących płomieni ognia. Wkład kominkowy trzystronny U formy oferuje nowe możliwości architektury oraz aranżacji wnętrz.

Hajduk Volcano 3BTh

Wkłady z płaszczem wodnym

Oferujemy wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w układzie zamkniętym oraz otwartym. Ich podstawową zaletą jest możliwość jednoczesnego ogrzewania pomieszczenia oraz wody użytkowej, co przynosi użytkownikom spore oszczędności. Zostały wyposażone w nowoczesne systemy, które wpływają na ich funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Hajduk Volcano W12

Wkłady gazowe

Kominki gazowe, to funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu urządzenia grzewcze. Ich obsługa sprowadza się właściwie do regulacji wielkości płomienia. Jego uruchomienie nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań, od razu można cieszyć się ciepłem i pięknym widokiem płomieni. Kominki gazowe to gwarancja wysokiej jakości urządzeń pochodzących od producentów cieszących się uznaniem i renomom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

G Spartherm Paco rce
Scroll to Top